هایمارتی شو، تخفیف بگیر!

دیگه شلوغی و صف‌های طولانی هایپرمارکت‌ها رو فراموش کن! با هایمارت میتونی کلی تخفیف شگفت انگیز از سوپرمارکت محلت بگیری.

هایمارت چیست؟

هایمارت؛ شبکه سراسری سوپرمارکت‌های ایران با بیش از هزاران سوپرمارکت فعال؛ که به امکاناتی در حد فروشگاه‌های زنجیره‌ای مجهز شده‌اند؛ خریدی بسیار راحت و البته همراه با تخفیف‌های شگفت انگیز رو برای شما هموطنان عزیز فراهم کرده است. شما عزیزان با مراجعه حضوری به سوپرمارکت محل خود که تحت پوشش هایمارت است می‌توانید محصولات مختلف از برندهای بزرگ را با 10% تا 50% تخفیف خریداری کنید. برای این کار کافی است؛ اپلیکیشن هایمارت را دانلود و نصب کرده و در هنگام خرید در سوپرمارکت بارکد خود را به فروشنده جهت اسکن و دریافت تخفیف نشان دهید.

هایمارت رو به دوستات معرفی کن،
اعتبار خرید بگیر!

شما می‌توانید کیف پول خودتون رو به ۲ روش شارژ کنید
1

خود شما زحمت شارژ حسابتون رو بکشین

2

دوستاتون این کار رو برای شما انجام بدن

این ویژگی جدید اپلیکیشن ماست و اسمش معرفی به دوستان هستش. علاوه بر تخفیف‌های همیشگی هایمارت؛ به ازای هر نفری که به اپلیکیشن دعوت می‌کنید، با اولین خرید اونها 5000 تومان اعتبار به کیف پول شما اضافه میشه.

این اعتبار هیچ ارتباطی با محصولاتی که در کمپین هستند نداره و شما می‌توانید هر محصولی رو از سوپرمارکت تهیه کنید. یادتون باشه که منظور از سوپرمارکت؛ سوپرمارکت‌های عضو شبکه هایمارت است
دانلود اپلیکیشن هایمارت

با اپلیکیشن هایمارت به راحتی می‌تونی سوپرمارکت‌های محل خودت رو جست‌و‌جو کرده و از تخفیف‌های شگفت انگیز محصولات مختلف لذت ببری.

برای دریافت لینک دانلود شماره تلفن خود را وارد کنید

Loading Icon