راهکارهای تبلیغاتی

نقاط فروش مهمترین مکان سکوی پرتاب برند

هایمارت در نقطه فروش با ابزارهای تبلیغاتی موجب شده تا محصول مورد نظر متمایز گردد.
بسیاری از مشتریان به خاطر دغدغه های کاری فقط زمانی که در فروشگاه ها هستند تبلیغات برند ها را می بییند و جذب این مشتریان در نقطه فروش هدف نهایی ما بوده و بسیار حایز اهمیت می باشد.

- صندوق فروشگاهی به منظور ثبت، کنترل و گزارش‎گیری از محصولات خریداری شده و فروخته شده اشاره کرد که خود قابلیت های مختلفی را به همراه دارد.

- اپلیکیشن سفارش گذاری که مشکل تعدد ویزیتور را مرتفع کرده و باعث میگردد با کنترل روزانه فروشندگان به راحتی اقدام به سفارش گذاری محصولات کرده و به جای ارتباط با تامین کنندگان متعدد انواع محصولات فروشگاه را از هایمارت تهیه کنند.

- QR CODE اختصاصی فروشگاه یکی دیگر از ابزارهایی است که در ایام بیماری کرونا مشکلات ناشی از ارائه کارت بانکی را با پرداخت بدون تماس رفع کرده است .

- مانیتور دوم صندوق فروشگاهی یکی دیگر از ابزارهای مدرن سازی است که با پخش انواع تبلیغات هدفمند تمایل به خرید مشتریان را در فروشگاه افزایش خواهد داد

پودیوم و جزیره های فروشگاهی

_ 200پودیوم جهت استفاده در فروشگاه ها
_ پتانسیل بالا در جذب مشتری
_ افزایش میل به خرید
_ قابلیت نمایش محصولات به صورت انبوه و متمرکز

تیزرهای تبلیغاتی مانیتور دوم

_ تبلیغات صوتی
_ نمایش تیزرهای تبلیغاتی
_ یادآوری یک کمپین و رویداد

تبلیغات فیش پرینتر

_ قابلیت نمایش در فروشگاه های محلی به صورت اقتصادی
_ قابلیت چاپ تبلیغ بر روی فاکتورهای خرید مشتری
_ قابلیت چاپ لوگو یا شعار تبلیغاتی متناسب با کمپین های تبلیغاتی

تبلیغات در اپلیکیشن هایمارت

اپلیکیشن های مشتری و فروشنده در دو نسخه Android و IOS ارائه میشود.
قابلیت تبلیغات به شکل بنر و گیف
قابلیت ارسال آگهی تبلیغاتی

هایمارت عضو گروه صنعتی طبیعت میهن، با ماموریت حمایت از کسب و کارهای خرد و با ارائه صندوق های فروشگاهی وارد بازار شد و تاکنون قدم های بزرگی در راستای جلوگیری از تعطیلی این کسب و کارها در کشور  برداشته است.

عضویت

logo-samandehi

استفاده از مطالب این سایت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت سلام بازار هایمارت می‌باشد.