بنر-فایر-پوز

خدمات تامین کالا (بازرگانی)

هایمارت با عقد قرارداد با شرکت ها و برندهای مختلف تولید کننده، زیرساختی برای ارائه محصولات به خرده فروشان است.
هایمارت با داشتن بیش از 5500 سوپرمارکت در 10 استان کشور نه تنها محصولات فروشگاهی را به سرعت در اختیار فروشگاه ها قرار داده، بلکه با ایجاد تخفیف ها ، کمپین های ماهانه ،پکیج های ویژه تخفیفاتی و پروموت محصولات تامین کنندگان، به عنوان یکی از بزرگترین ذخیره تامین محسوب میگردد.

 

خدمات تحقیقات بازار

" Market View " خدمت "منحصر به فرد" مجموعه Himart در حوزه تحقیقات بازار به شمار می رود و این امکان را فراهم آورده که از طریق صندوق فروشگاهی مستقر در بیش از 2500 سوپرمارکت در سراسر کشور خدمات اختصاصی برای تامین کنندگان فراهم آورد.

هایکارت سازمانی

یکی از دغدغه های بزرگ سازمان ها، نگهداشت نیروی انسانی است.چرا که نیروی انسانی خوب سرمایه سازمان به حساب می آید.وفاداری پرسنل، با ایجاد حال خوب و احساس آرامش و امنیت برای آنها میسر خواهد شد.سازمانهای موفق و پیشرو ، امکانات رفاهی و تفریحی برای پرسنل ایجاد کرده تا علاوه بر افزایش بهره وری باعث حال خوب در سازمان خود گردند. شبکه تخفیف سراسری یا هایکارت سازمانی امکان خرید همراه با تخفیف را برای پرسنل سازمانها فراهم می آورد

مدرن سازی فروشگاهی

از جمله دغدغه های فروشگاه ها به روز بودن و هم راستا بودن با سیستم هوشمند بازار است .هایمارت برای رفع این موضوع اقدام به مدرن سازی فروشگاه ها با ابزارهای مختلف نموده است .
از جمله این ابزارها می توان به
صندوق فروشگاهی به منظور ثبت، کنترل و گزارش‎گیری از محصولات خریداری شده و فروخته شده اشاره کرد که خود قابلیت های مختلفی را به همراه دارد.

 

راهکارهای تبلیغاتی

یکی از موثرترین شیوه های تبلیغ ارائه محتوای تبلیغاتی در نقطه تماس مشتری و فروشگاه به شمار می رود. صندوق فروشگاهی هایمارت دارای نمایشگر دوم (نمایشگر مشتری)، یک راه حل موثر و قابل برنامه ریزی برای برقـراری ارتبـاط با مشتریان در نقطه فروش است.

هایکارت اعتباری

تسویه حساب بدون دغذغه همواره به عنوان یک چالش برای صاحبان فروشگاهها به شمار می رود. هایمارت از طریق اعطای اعتبار به فروشگاههای تحت پوشش خود علاوه بر ایجاد حاشیه امنیت و آسودگی خاطر از نظر تامین اجناس فروشگاهها تاثیر بسزایی بر روی رشد و پیشرفت فروشگاههای هایمارتی داشته است.

 

ارتباط با مشاوران فروش

اپلیکیشن فروشنده هایمارت

اپلیکیشن تامین کالا

باتوجه به ارتباطات و قرارداد های منعقد شده با تامین کنندگان جهت سهولت درامور سفارش گذاری سوپر مارکتها اپلیکیشن فروشنده ایجاد گردیده است. سوپرمارکتها سفارشات خود را نسبت به هرکالا و برند ثبت و تجمیع آن جهت ارسال به سیستم پخش مویرگی سلام بازار ارجاع داده می شود.

01

خرید آسان
و با تخفیف

در شرایط اقتصادی کشور و تورم روز افزون نمی توان کسی را به خاطر توجه کردن به خرید های خود و جستجوی مکانی برای خرید ارزان سرزنش کرد. با توجه به اینکه فروشنده روزانه با تعداد زیادی ویزیتور در ارتباط است و رسیدگی به آنهازمان زیادی را گرفته و باعث ناراحتی مشتری می شود، استفاده از اپلیکیشن و خرید یکجا راهکار مناسب برای فروشنده محسوب خواهد شد بعلاوه اینکه می تواند از تخفیفات ویژه هایمارت جهت تامین کالای فروشگاه خود نیز استفاده نماید.

02

امکان مقایسه
قیمت و تحویل فوری

اپلیکیشن تامین کالای هایمارت یک پلتفرم آنلاین است که بیش 2000 قلم کالا را در این بستر عرضه می نماید. این اپلیکیشن با امکان مقایسه قیمتها و برندها نگرانی فروشندگان از تغییر قیمت را که جدیدا به یک چالش برای آنها بدل شده است در این بستر مرتفع نموده و توانسته است با امکان تحویل فوری درب فروشگاه خیال مشتری را از سفارش کالا آسوده نماید.

صندوق-هایمارت-و-موبایل

اپلیکیشن مشتری

هایمارت با بررسی نیازهای عمومی در نقاط مختلف کشور و عقد قراداد با تولیدکنندگان مختلف و با ایجاد تخفیفات مناسب، محصولات را به سرعت در اختیار سوپرمارکت های هایمارتی قرار میدهد. مشتریان نیز با توجه به تخفیفات ارائه شده در اپلیکیشن و با استفاده از GPS از مکان دقیق فروشگاه و مشخصات آن با خبر می شوند.
یکی از مشکلات بزرگ صاحبان فروشگاهها و خرده فروشی ها ارائه تخفیفات خوب توسط هایپرمارکت ها و خالی شدن فروشگاههای محلی از مشتری است. هایمارت با استفاده از اپلیکیشن مشتری امکان ارائه تخفیفات توسط خرده فروشی ها را فراهم نموده و مختصات GPS مکانی آنها را در اختیار مشتری قرار می دهد.

هایمارت عضو گروه صنعتی طبیعت میهن، با ماموریت حمایت از کسب و کارهای خرد و با ارائه صندوق های فروشگاهی وارد بازار شد و تاکنون قدم های بزرگی در راستای جلوگیری از تعطیلی این کسب و کارها در کشور  برداشته است.

عضویت

logo-samandehi

استفاده از مطالب این سایت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت سلام بازار هایمارت می‌باشد.