بنر-فایر-پوز

خدمات تامین کالا (بازرگانی)

هایمارت با عقد قرارداد با شرکت ها و برندهای مختلف تولید کننده، زیرساختی برای ارائه محصولات به خرده فروشان است. هایمارت با داشتن بیش از 2400 سوپرمارکت در 9 استان کشور نه تنها محصولات فروشگاهی را به سرعت در اختیار فروشگاه ها قرار داده، بلکه با ایجاد تخفیف ها ، کمپین های ماهانه ،پکیج های ویژه تخفیفاتی و پروموت محصولات تامین کنندگان، به عنوان یکی از بزرگترین ذخیره تامین محسوب میگردد.


ادامه مطلب

خدمات تحقیقات بازار

" Market View " خدمت "منحصر به فرد" مجموعه Himart در حوزه تحقیقات بازار به شمار می رود و این امکان را فراهم آورده که از طریق صندوق فروشگاهی مستقر در بیش از 2400 سوپرمارکت در سراسر کشور خدمات اختصاصی برای تامین کنندگان فراهم آورد.


ادامه مطلب

هایکارت سازمانی

یکی از دغدغه های بزرگ سازمان ها، نگهداشت نیروی انسانی است.چرا که نیروی انسانی خوب سرمایه سازمان به حساب می آید.وفاداری پرسنل، با ایجاد حال خوب و احساس آرامش و امنیت برای آنها میسر خواهد شد.سازمانهای موفق و پیشرو ، امکانات رفاهی و تفریحی برای پرسنل ایجاد کرده تا علاوه بر افزایش بهره وری باعث حال خوب در سازمان خود گردند. شبکه تخفیف سراسری یا هایکارت سازمانی امکان خرید همراه با تخفیف را برای پرسنل سازمانها فراهم می آورد


ادامه مطلب

مدرن سازی فروشگاهی

از جمله دغدغه های فروشگاه ها به روز بودن و هم راستا بودن با سیستم هوشمند بازار است .هایمارت برای رفع این موضوع اقدام به مدرن سازی فروشگاه ها با ابزارهای مختلف نموده است . از جمله این ابزارها می توان به صندوق فروشگاهی به منظور ثبت، کنترل و گزارش‎گیری از محصولات خریداری شده و فروخته شده اشاره کرد که خود قابلیت های مختلفی را به همراه دارد.
ادامه مطلب

راهکارهای تبلیغاتی

یکی از موثرترین شیوه های تبلیغ ارائه محتوای تبلیغاتی در نقطه تماس مشتری و فروشگاه به شمار می رود. صندوق فروشگاهی هایمارت دارای نمایشگر دوم (نمایشگر مشتری)، یک راه حل موثر و قابل برنامه ریزی برای برقـراری ارتبـاط با مشتریان در نقطه فروش است.


ادامه مطلب

هایکارت اعتباری

تسویه حساب بدون دغذغه همواره به عنوان یک چالش برای صاحبان فروشگاهها به شمار می رود. هایمارت از طریق اعطای اعتبار به فروشگاههای تحت پوشش خود علاوه بر ایجاد حاشیه امنیت و آسودگی خاطر از نظر تامین اجناس فروشگاهها تاثیر بسزایی بر روی رشد و پیشرفت فروشگاههای هایمارتی داشته است.ادامه مطلب

اپلیکیشن فروشنده هایمارت

اپلیکیشن تامین کالا

باتوجه به ارتباطات و قرارداد های منعقد شده با تامین کنندگان جهت سهولت درامور سفارش گذاری سوپر مارکتها سامانه سفارش گذاری آنلاین ایجاد گردیده است. سوپرمارکتها سفارشات خود را نسبت به هرکالا و برند ثبت و تجمیع آن جهت ارسال به سیستم پخش مویرگی تامین کننده ارجاع داده می شود.

01

خرید آسان
و با تخفیف

در شرایط اقتصادی کشور و تورم روز افزون نمی توان کسی را به خاطر توجه کردن به خرید های خود و جستجوی مکانی برای خرید ارزان سرزنش کرد. با توجه به اینکه فروشنده روزانه با تعداد زیادی ویزیتور در ارتباط است و رسیدگی به آنهازمان زیادی را گرفته و باعث ناراحتی مشتری می شود، استفاده از اپلیکیشن و خرید یکجا راهکار مناسب برای فروشنده محسوب خواهد شد بعلاوه اینکه می تواند از تخفیفات ویژه هایمارت جهت تامین کالای فروشگاه خود نیز استفاده نماید.

02

هدایت مشتری
به فروشگاه

یکی از مشکلات بزرگ صاحبان فروشگاهها و خرده فروشی ها ارائه تخفیفات خوب توسط هایپرمارکت ها و خالی شدن فروشگاههای محلی از مشتری است. هایمارت با استفاده از اپلیکیشن مشتری امکان ارائه تخفیفات توسط خرده فروشی ها را فراهم نموده و مختصات GPS مکانی آنها را در اختیار مشتری قرار می دهد.

صندوق-هایمارت-و-موبایل

اپلیکیشن مشتری

هایمارت با بررسی نیازهای عمومی در نقاط مختلف کشور و عقد قراداد با تولیدکنندگان مختلف و با ایجاد تخفیفات مناسب، محصولات را به سرعت در اختیار سوپرمارکت های هایمارتی قرار میدهد. مشتریان نیز با توجه به تخفیفات ارائه شده در اپلیکیشن و با استفاده از GPS از مکان دقیق فروشگاه و مشخصات آن با خبر می شوند.

ارتباط با مشاوران فروش