درباره هایمارت

هایمارت عضو گروه صنعتی طبیعت میهن، با ماموریت حمایت از کسب و کارهای خرد در راستای مدرن سازی فروشگاهها، با ارائه صندوق های فروشگاهی وارد بازار شد و با سامانه سفارش گزاری آنلاین و امکان خرید تخفیفی برای سوپر مارکت ها و همچنین اپلیکیشن معرفی فروشگاه به مصرف کنندگان قدم های بزرگی در راستای جلوگیری از تعطیلی این کسب و کارها در کشور و و به طبع آن رشد و توسعه شغلی آنها برداشته است.
این شرکت با ارائه خدمات رفاهی به کارمندان و سازمان ها در راستای تخفیف در خرید روزمره پرسنل با هایکارت علاوه بر ایجاد رضایت و حال خوب برای پرسنل مجموعه، مشتریان زیادی را به سمت فروشگاه های هایمارتی هدایت کرده است.
شرکت هایمارت با در دست داشتن اطلاعات آماری و شناخت بازار از طریق بیش از 2500 فروشگاه کوچک و بزرگ در تهران و کلیه نقاط کشور نگاهی دقیق و گزارش محور از بازاری به وسعت ایران را با خدمات مارکت ویو به شرکت های پخش و توزیع مویرگی و تولیدکنندگان ارائه می کند.

چشم انداز هایمارت

چشم انداز

بزرگترین شبکه مدرن فروشگاهی در سراسر کشور با تمرکز بر حوزه های تامین کالا، روش های پرداخت نوین و خدمات اعتباری تامین و فروش کالا
دستیابی به 20000 فروشگاه تا پایان سال 1401

رسالت

رسالت ما ایجاد زنجیره ای توانمند و مدرن، در شبکه خرده فروشی کشوراست که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، تجربه دلنشین و لذت خرید و فروش را برای مصرف کنندگان و تولید کنندگان فراهم می سازد.

مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی هایمارت حمایت از کسب و کارهای خرد و حفظ تعاملات افراد با ایجاد شبکه سراسری مدرن خرده فروشی در راستای خرید و فروش هوشمند است.

سرمایه انسانی

کـارکـنان مـا بزرگتـرین سـرمایه مـا محـسوب می شوند.با رضایت آنان است که مطمئن می شویم خدمات ما میتواند بالاتر از انتظار مشتری ارائه می شود.

هایمارت عضو گروه صنعتی طبیعت میهن، با ماموریت حمایت از کسب و کارهای خرد و با ارائه صندوق های فروشگاهی وارد بازار شد و تاکنون قدم های بزرگی در راستای جلوگیری از تعطیلی این کسب و کارها در کشور  برداشته است.

عضویت

logo-samandehi

استفاده از مطالب این سایت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت سلام بازار هایمارت می‌باشد.