هایکارت سازمانی

هایکارت سازمانی

یکی از دغدغه های بزرگ سازمان ها، نگهداشت نیروی انسانی است.چرا که نیروی انسانی خوب سرمایه سازمان به حساب می آید.

وفاداری پرسنل، با ایجاد حال خوب و احساس آرامش و امنیت برای آنها میسر خواهد شد.سازمانهای موفق و پیشرو ، امکانات رفاهی و تفریحی برای پرسنل ایجاد کرده تا علاوه بر افزایش بهره وری باعث حال خوب در سازمان خود گردند.

$35

امکانات هایکارت

مدل پویای وفادار سازی امتیاز محور
مدیرت بن کارتهای خرید
مشاهده ریز خرید ها
ارائه تخفیفات متنوع

ارائه خدمات رفاهی به پرسنل
تجمیع بن کارت های متعدد

$24

پرداخت از شبکه شتاب

امكان خريد از شبكه شتاب و برداشت نقد از تمامي خودپرداز‌هاي عضو شبكه شتاب

$30

شبکه فروشگاه ها

تعداد 2400 فروشگاه خرده فروشی (بیش از 1400 فروشگاه خرده فروشی در استان تهران) و فروشگاه های زنجیره ­ای اعم از رفاه، افق کوروش، هفت، هایپر می، کفش ملی، وال مارکت، دیلی مارکت ، زی خوراک و... تحت پوشش این شبکه قرار گرفته است و به توفیق الهی با توجه به چشم انداز پیش رو تا پایان سال جاری به 5 هزار فروشگاه خرده فروشی به غیر ازفروشگاه های زنجیره ای افزایش خواهد یافت.

$24

نظرات مشتریان ما

رزرو وقت قبلی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

[contact-form-7 id='86' title='Form']

50درصد تخفیف برای همه سرویس ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

هایمارت عضو گروه صنعتی طبیعت میهن، با ماموریت حمایت از کسب و کارهای خرد و با ارائه صندوق های فروشگاهی وارد بازار شد و تاکنون قدم های بزرگی در راستای جلوگیری از تعطیلی این کسب و کارها در کشور  برداشته است.

عضویت

logo-samandehi

استفاده از مطالب این سایت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت سلام بازار هایمارت می‌باشد.